Vířivky

Vířivá vana je jedinečnou kombinací pro trávení času s blízkými a výborným relaxováním. Ve vířivé vaně se snadno odprostíte od starostí a každodeního stereotypu. Terapeuticky umístěné vodní masážní trysky a silný výkon čerpadel uvolňuje celé tělo a případně zmírňuje bolesti zad, krční páteře a stehení oblasti.

Vířivé vany dodáváme jak do veřejného provozu tak i do soukromého. Z dodávkou, instalací a servisem vířivých van máme mnohaleté zkušenosti. Vířivé vany dodáváme v široké škále barev, velikostí a tvarů. Vířivou vanu je možné umístit jak do vnitřních prostor, tak také ven. Jsou varianty zapuštěné i volně stojící. K vířivým vanám dodáváme i příslušenství jako jsou termokryty či zastřešení.

Naše společnost je smluvním partnerem u českého výrobce vířivých van Caretta a USSPA. Výrobci mají širokou škálu barevných a tvarových provedení. Dále spolupracujeme i s dodavateli ze zahraničí. V případě zájmu o vířivou vanu nás stačí kontaktovat s Vašimi požadavky a my Vám připravíme cenovou nabídku.

Laminátové vířivky

Nerezové vířivky

berndorf